o aplikacji

Nowoczesne narzędzie dla Dealera

Video Service to usługa w chmurze, która nie wymaga instalowania.
Łatwo dostępna przez przeglądarkę na każdym urządzeniu, niezależnie od czasu i miejsca.

Technologia Cloud

Usługa w chmurze, na platformie SVCloud. Nie musisz nic instalować, ani martwić się o infrastrukturę. Wystarczy dostęp do Internetu. Video Service działa na każdym urządzeniu u Ciebie i Twoich Klientów (smartfon, tablet, komputer).

Praktyczne wykorzystanie

Masz do dyspozycji część Desktop i Mobile. Możesz opracować ofertę i śledzić statystyki na komputerze, a filmy i zdjęcia z naprawy przygotować bez podchodzenia do biurka. Twoi Klienci nie muszą nic instalować żeby odebrać wysłaną do nich wiadomość.

Rozwój i aktualizacje

Aplikacja jest zintegrowana z systemem DMS AutoStacja. Regularnie rozwijamy i rozbudowujemy jej funkcjonalności. Udostępniamy je dla Ciebie w ramach miesięcznej subskrypcji.

Kompleksowe wsparcie

Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji przed uruchomieniem usługi, w trakcie szkoleń oraz przez cały czas korzystania z Video Service. Udostępniamy także kursy on-line z obsługi aplikacji.

jak to działa

Nowy standard kontaktu z Klientami

Codziennie komunikujesz się z Klientami swojego serwisu. Dbasz o relacje i budujesz zaufanie. Zapraszasz na przegląd, przekazujesz informacje o naprawie, przesyłasz oferty. Możesz robić to jeszcze szybciej i wygodniej. W jednej aplikacji.
dla dealera

Kompletne środowisko kontaktu z Klientem

Dostęp z poziomu komputera i urządzeń mobilnych.
Intuicyjna obsługa.
DLA klienta

Stały kontakt on-line z serwisem

Bezpośrednio z Doradcą.
Bez instalowania dodatkowych aplikacji w telefonie.

Chcesz poznać więcej szczegółów?

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i zaprezentujemy, jak efektywnie wykorzystać Video Service. Poznaj to rozwiązanie i przekonaj się, że możesz szybciej i wygodniej kontaktować się on-line z Klientami.
referencje

Już 100 serwisów w Polsce
korzysta z usługi Video Service

Wiemy, jak wspierać pracę Dealerów. Video Service pomaga w kontakcie on-line z Klientami, przyspiesza realizację usług serwisowych, skraca czas naprawy i umożliwia Klientom podejmowanie błyskawicznych decyzji zakupowych.  

Obecnie z Video Service korzystają dealerzy takich marek jak:

Audi
Ford
Hyundai
Mitsubishi
Seat
Skoda
Suzuki
Volkswagen
Volvo

Żeby skontaktować się z Klientami, nasi pracownicy wykonywali wiele telefonów, co bywało czasochłonne i uciążliwe. Aplikacja Video Service skróciła i przyspieszyła ten proces. Wykorzystujemy ją między innymi w celu przypomnienia i potwierdzenia zaplanowanej wizyty w serwisie oraz uzyskania zgody na rozszerzenie zakresu naprawy. Klient nie musi instalować żadnej aplikacji w swoim telefonie, a mimo to wiadomość od nas trafia bezpośrednio na jego telefon jako SMS z linkiem i jest otwierana już minutę po wysyłce. Na SMS odpowiada średnio 80% Klientów i ta liczba ciągle rośnie, więc docieranie do nich z wykorzystaniem aplikacji Video Service bardzo dobrze się u nas sprawdza. To wygodne narzędzie i dla naszego serwisu, i przede wszystkim dla naszych Klientów.

Arkadiusz Kaszkowiak
Dyrektor Techniczny
Volvo Firma Karlik Poznań

Lubię rozwiązania technologiczne, które powodują zminimalizowanie czasu potrzebnego na wykonywanie powtarzalnych zadań. Aplikacja Video Service uprościła i przyspieszyła proces naprawy. Widzimy lepszą wydajność naszych pracowników. Skrócił się czas oczekiwania na decyzje klientów. Nie czekamy aż klient przyjedzie i obejrzy co się dzieje z samochodem. Uwierzytelniamy nasze naprawy. Ten sposób komunikacji przypadł klientom do gustu i wpłynął na to, że z jeszcze większym zaufaniem patrzą na naszą pracę.

Dominik Stolarz
Z-ca Dyrektora Zarządzającego
Grupa Krotoski
kontakt

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak działa Video Service, napisz do nas.

SOFTVIG Systemy Informatyczne Sp. z o.o.

71-441 Szczecin
ul. Cyfrowa 4 (budynek F2)